Ted Bundy – ciekawostki o najpopularniejszym z morderców

Ted Bundy – ciekawostki o najpopularniejszym z morderców

Ted Bundy kochał być w centrum uwagi. Niestety wiele osób spełniało jego życzenie i chętnie zwracali na niego uwagę w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Seryjny morderca obrał sobie za cel większą część północnego USA. Liczba jego morderstw była tak ogromna, że do tej pory nie wiemy, ile dokładnie osób zamordował. Wiemy jednak, że jego ofiarami były przede wszystkim młode kobiety. Były to studentki. W jego karierze seryjnego mordercy doszło nawet do sytuacji, gdzie Bundy zamordował kilka osób, został schwytany i zbiegł z więzienia. Sytuacja ta nie przeszkodziła mu w tym, aby kontynuować. Ted uciekł ze swojego dotychczasowego terytorium i przeniósł się na Florydę. Kiedy tam dotarł, ponownie zaczął mordować.

Bundy przyciągał do siebie dużo uwagi. Chodziło mu przede wszystkim o atencje. Dopuszczał się okropnych rzeczy, aby inni ludzie skupiali się na nim. Z czasem stworzył sobie nawet rzeszę fanów, którzy na swój sposób podziwiali to, co robił. Ted stworzył chory nurt.

Jego życie zakończyło się wyrokiem wykonanym za pośrednictwem krzesła elektrycznego

Ze względu na bestialstwo i okropieństwo, którego Ted się dopuścił, sąd skazał go na obligatoryjną karę śmierci. Został pozbawiony życia za pośrednictwem krzesła elektrycznego. Za życia chętnie udzielał wywiadów i sprawiał wrażenie osoby, która nie żałowało swoich występków. Ted Bundy niewątpliwie był okropnym zbrodniarzem.