Najdziwniejsze przestępstwa 2019 roku

Najdziwniejsze przestępstwa 2019 roku

W Arizonie miało miejsce nietypowe przestępstwo. W tamtejszej prasie znaleźliśmy doniesienia o mężczyźnie, który wybiegł na ulicę w klapkach z podobizną renifera. Próbował ukraść wózek inwalidzki starszej kobiety. Pasażerowie pomogli wówczas kobiecie i odpędzili mężczyznę. Zbiegł z miejsca zdarzenia, jednak po pewnym czasie policja trafiła na jego trop. Prawdopodobnie dlatego, że okoliczni ludzie zrobili mu zdjęcia. Podzielili się nimi w sieci dzięki, czemu organom ścigania o wiele łatwiej było namierzyć mężczyznę.

Tego samego roku doszło do nietypowego rabunku w banku. Okazuje się, że złodziej, który próbował okraść bank, wręczył kasjerowi kartkę z nietypowymi informacjami. Znajdowały się na niej dane osobowe złodzieja łącznie z jego adresem. Niektórzy ludzie korzystają z kominiarek podczas rabunków, ten delikwent postanowił sięgnąć po mniej konwencjonalne dodatki. W trakcie dochodzenia dowiedzieliśmy się od biura FBI, że złodziej miał przy sobie notatkę zapisaną przez pobliskie biuro samochodowe. Dlaczego wręczył ją kasjerowi? Szczegóły nie są nam znane.

Dziwna kradzież samochodu typu SUV

Sytuacja, którą opiszemy poniżej, prawdopodobnie należy do najdziwniejszych kradzieży samochodowych. Mężczyzna przyłapano na kradzieży samochodu marki SUV. Najdziwniejsze w tym wszystkim było to, w jakich okolicznościach doszło do przestępstwa. Kiedy policjanci schwytali złodzieja samochodów, okazało się, że był w drodze na posterunek policji. Planował zapłacić kaucję za swojego brata, który został zamknięty za kradzież samochodu marki SUV. Policja podczas dochodzenia w sprawie prawdopodobnie poczuła solidne deja vu. W rodzinie zatrzymanych najpewniej ludzie uwielbiają samochody marki SUV.

Kolejne przestępstwo na naszej liście należy do równie nietypowych. Kobieta z Nowego Jorku udała się do ZOO w Bronx. Włamała się na wybieg z lwami i zaczęła tańczyć przed jednym z nich. Ogromny kot prawdopodobnie nie wiedział co zrobić z tym faktem, ponieważ przez pewien czas nie reagował. Kobieta miała na swoim koncie podobne przestępstwa. Włamała się niegdyś na wybieg żyraf w innym ZOO. W listopadzie 2019 policja aresztowała nietypową miłośniczkę zwierząt.