Jedni z pierwszych użytkowników w mediach społecznościowych discorda

Jedni z pierwszych użytkowników w mediach społecznościowych discorda

Do najwcześniejszej odnotowanej grupy bezpośrednio po starcie discorda, należał użytkownik o pseudonimie Vind. Należał do jednego z pierwszych serwerów, które pojawiły się w mediach społecznościowych autorstwa Citrona. Wraz z grupą znajomych porzucił teamspeaka, ponieważ uznali, że discord oferuje o wiele lepszą jakość i funkcjonalność. W tamtym czasie grali w battlefielda 4, z kolei doscord pomógł im łączyć się i koordynować podczas rozgrywki. W ten sposób utrzymali porządek podczas chaotycznych zmagań w grze. Każdy użytkownik zaproszony na serwer mógł w dowolnej chwili dołączyć lub wyjść. Vind uznał, że jedna funkcji szczególnie przypadła do gustu jemu i znajomym graczom. Uznali, że nieintencjonalne zaproszenie do rozmowy było fantastycznym atrybutem discord. Użytkownik, który był online, mógł po prostu wejść na jeden z pustych czatów głosowych i tym samym pokazać reszcie, że jest otwarty na grę.

To różnorodność skłonika wielu nowych użytkowników do przetestowania discorda

Discord przeniósł media społecznościowe na zupełnie inny poziom. W rzeczywistości nie tylko działa lepiej od swoich poprzedników w postaci komunikatorów tekstowych i głosowych. Oprócz tego łączy wszystkie oferowane przez nich funkcje. Zespala je w całość i oddaje do dyspozycji graczom. Chociaż ze względu na rosnącą popularność aplikacji warto powiedzieć o tym, że łączy ona już nie tylko graczy. Globalne wpływy discorda przyćmiewają media społecznościowe pokroju facebooka lub instagrama. Można na nim zrobić dosłownie wszystko.

Dzięki funkcjom darmowych roomów ze slotami dla setek osób użytkownicy tworzą pokoje dla grupowych spotkań. W ten sposób mogą poczuć się ze swoimi znajomymi niczym na spotkaniu konferencyjnym. Discord jest niezwykle szybki, co przekonuje użytkowników, którym zależy na dynamicznym działaniu. Bezpośrednio po zalogowaniu się, jesteś gotowy do rozmowy.