Tworzenie i pozycjonowanie stron www. Wybierz dobrą agencję SEO

Tworzenie i pozycjonowanie stron www. Wybierz dobrą agencję SEO

SEO to skrót od Search Engine Optimization. Jest to strategia stosowana przez właścicieli witryn, aby uzyskać większy ruch poprzez wyższą pozycję w wyszukiwarkach. Optymalizacja wyszukiwarek nie polega na oszukiwaniu Google ani system. Chodzi po prostu o stworzenie strony internetowej, która ma zoptymalizowany kod i formatowanie, co ułatwia wyszukiwarkom i internautom znalezienie Twojej witryny.

Gdy ludzie wyszukują w Internecie tematy, o których piszesz, Twoja treść zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek będzie wyświetlana wyżej w wynikach wyszukiwania, a więcej osób będzie odwiedzać Twoją witrynę.

Jak sprawdzić swoją aktywność w Google?

Asystent Google to narzędzie, które umożliwia przeglądanie i modyfikowanie naszej aktywności w Google. Obejmuje takie aktywności, jak otwierane strony i wyszukiwane hasła w przeglądarce oraz aplikacjach, oglądane filmy w serwisie YouTube czy przeglądane lub odwiedzone miejsca w Mapach Google. Google pozwala obejrzeć listę z konkretnego dnia – wystarczy wybrać ustawienia niestandardowe i wskazać ten sam dzień w obu kalendarzach.

Przykładem opcji pozwalającej na zarządzanie aktywnością w Google są preferencje dotyczące wyświetlanych reklam. Informacje pozyskiwane z konta wykorzystywane są do tego, aby jeszcze lepiej dopasować rodzaj promowanych treści do osobistych preferencji użytkownika.

Dlaczego pozycjonowanie stron jest tak ważne?

Wyszukiwarki są często największym źródłem ruchu dla większości witryn.

Google i inne wyszukiwarki korzystają z zaawansowanych algorytmów, aby odpowiednio zrozumieć i pozycjonować strony w wynikach wyszukiwania. Jednak te algorytmy nie są doskonałe — nadal potrzebują Twojej pomocy, aby zrozumieć, o czym są Twoje treści.

Jeśli Twoje treści nie są zoptymalizowane, wyszukiwarki nie będą wiedziały, jak je uszeregować. Gdy ludzie szukają tematów, o których piszesz, Twoja witryna nie pojawi się w wówczas wynikach wyszukiwania, a Ty stracisz cały ten ruch.

Dla wszystkich właścicieli firm bardzo ważne jest, aby ich witryna była przyjazna dla wyszukiwarek, aby mogli zmaksymalizować ruch związany z wyszukiwaniem, a tym samym zyskać zaufanie klientów i większe dochody. Współpraca z agencją SEO jest więc inwestycją, która przyniesie długofalowe korzyści i wymierne zyski – sprawdź cennik pozycjonowania stron w Blumo i oddaj swoją stronę w ręce zaufanej agencji SEO!

Reklama AdWords w Warszawie – kolejne narzędzie marketingowe

Reklama AdWords w Warszawie, czyli reklama PPC, to wysoce skuteczna metoda „kupowania” ruchu.

Skrót PPC oznacza „Płatność za kliknięcie”, czyli płacisz tylko wtedy, gdy dana osoba kliknie Twoją reklamę.

Pojawienie się w płatnych wynikach wyszukiwania ustawi Cię na szczycie rankingu Google (przed wszystkimi innymi wynikami) dla maksymalnej widoczności.

Dzięki reklamie AdWords w Warszawie zawsze zobaczysz szybkie rezultaty. W Blumo zajmiemy się Twoją kampanią AdWords, napiszemy przyciągające uwagę nagłówki zoptymalizowane pod kątem słów kluczowych, które wzbudzają zainteresowanie klientów. Sprawdź szczegóły usługi reklam AdWords w Warszawie w cenniku pozycjonowania stron w Blumo!

Dlaczego warto wybrać agencję SEO Blumo?

Mamy udokumentowane doświadczenie w osiąganiu wysokich pozycji w Google dla naszych klinetów. Naszym celem jest maksymalizacja widoczności Twojej marki w Internecie i generowanie znaczącego ROI.

Jeśli jesteś marką o ugruntowanej pozycji lub nową firmą, która chce zoptymalizować swój sklep internetowy, Blumo jest tutaj, aby Ci pomóc. Dla klientów zapewniane są:

  • Raporty miesięczne.
  • Indywidualna i elastyczna oferta.
  • Atrakcyjne ceny – cennik pozycjonowania stron w Blumo.
  • Rankingi, które wytrzymują próbę czasu.
  • Profesjonaliści, którzy zajmą się każdym aspektem Twojej strony – kompleksowe usługi od audytu i autorskiego kodu, przez copywriting po działania SEO.