Najpopularniejsze gry na Facebooku

Najpopularniejsze gry na Facebooku

Pierwsza popularną grą, którą weźmiemy na tapetę, jest tak zwany Lil Green Patch. W tej grze nie ma tak naprawdę konkretnej strategii, za którą należy podążać. Rozgrywka opiera się na interakcji ze znajomymi. Sadzicie wybrane przez siebie rośliny w ogrodzie, po czym dzielicie się wynikami ze znajomymi i zachęcacie ich do tego samego. Gra ma jednak pewien pośredni cel. Podobno jej twórcy realizują go za pośrednictwem pieniędzy zebranych poprzez mikropłatności. Mianowicie część uzyskanych funduszy zostaje przeznaczona na sadzenie prawdziwych roślin.

Oznacza to, że im większy progres w grze zaliczymy, tym więcej roślin twórcy zasadzą w prawdziwym życiu. Podobno za każde 10 mikropłatności, firma ratuje jedną stopę kwadratową lasów deszczowych. Sama rozgrywka jest niezwykle prosta. Polega przede wszystkim na sadzeniu roślin, nawożeniu ich i dbaniu o ich estetykę. Jeżeli interesują was zagadnienia związane z rozgrywką online i ciekawostkami o grach, zapraszamy was na https://www.wyspagier24.pl. Znajdziecie tam mnóstwo interesujących informacji.

Mafia Wars – jedna z najpopularniejszych gier społecznościowych

Mafia Wars jest humorystyczną grą, którą znajdziemy w kategorii społecznościowych gier online na Facebooku. Charakteryzuje się nastawieniem na rywalizację. Trzy najważniejsze punkty rozgrywki polegają na zbieraniu punktów określających doświadczenie, szacunek i respekt gracza. W Mafia Wars gracz steruje swoją rodziną mafijną. Ma za zadanie zarabiać wirtualne pieniądze na działalności przestępczej. Dzięki dodatkowym funduszom może uzbroić swoich bohaterów. Im lepsze uzbrojenie, tym większe szanse na zwycięstwo podczas potyczki z innymi graczami.

Pomimo tego, że brzmi to nieco dramatycznie, walka odbywa się w ciekawym systemie, który nie przedstawia rozlewu krwi. Gra nadaje się jak najbardziej dla nastolatków, jak i dla dorosłych. Ciekawym dodatkiem w Mafia Wars jest system pomocy społecznościowej. Kiedy jest atakowany przez potężniejszego gracza, możesz opublikować na swojej tablicy FB prośbę o pomoc. W takim wypadku każdy znajomy, który dołączy do rozgrywki, będzie w stanie wesprzeć cię podczas odpierania ataków przeciwnych rodzin mafijnych.